REHBER ile Bilgiye Daha Kolay Ulaşım

rehber-tumbnail

Personel sayımızın artması ile kolay iletişim ihtiyacı hızla artmaya başladığı tespit edilerek kapsamlı bir Rehber sistemi çalışmalarına başlandı. 2016 Haziran ayında hizmete açılan sistemimiz sayesinde akademik ve idari personelimiz Birim, bölüm, telefon ve eposta bilgilerine kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Bu datalar tamamen otomatize bir şekilde İnsan Kaynakları personel sisteminden online olarak çekilerek oluşturulmaktadır. Personelimizin görev, ünvan ve diğer bilgilerinde bir değişiklik olması durumunda bilgiler direk olarak Rehber sisteminde de güncellenmektedir.

Ayrıca akademik personelimiz akademik özgeçmişleri Yöksis bağlantısı kurularak online olarak sisteme aktarılmaktadır. Personelimiz dilerse kısa özgeçmiş ve sosyal ağ bilgilerini de manuel olarak sisteme girebilmektedirler.

Bilgi için http://rehber.yasar.edu.tr

 

rehber-tumbnail
rehber-tumbnail
The owner of this website has made a committment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content